مقاله آسیب شناسی درس«بررسی وضعیت سلامت» دوره كارشناسی پرستاری در word

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید

 مقاله آسیب شناسی درس«بررسی وضعیت سلامت» دوره كارشناسی پرستاری در word دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله آسیب شناسی درس«بررسی وضعیت سلامت» دوره كارشناسی پرستاری در word  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله آسیب شناسی درس«بررسی وضعیت سلامت» دوره كارشناسی پرستاری در word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله آسیب شناسی درس«بررسی وضعیت سلامت» دوره كارشناسی پرستاری در word :

مقاله آسیب شناسی درس«بررسی وضعیت سلامت» دوره كارشناسی پرستاری در word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در شهریور 1389 در نشریه پرستاری ایران از صفحه 33 تا 41 منتشر شده است.
نام: آسیب شناسی درس«بررسی وضعیت سلامت» دوره كارشناسی پرستاری
این مقاله دارای 9 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله بررسی وضعیت سلامت
مقاله کارشناسی پرستاری
مقاله آسیب شناسی درس
مقاله تحلیل محتوی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: عبادی عباس
جناب آقای / سرکار خانم: انوشه منیره
جناب آقای / سرکار خانم: الحانی فاطمه
جناب آقای / سرکار خانم: فارسی زهرا
جناب آقای / سرکار خانم: نجفی كلیانی مجید

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
زمینه و هدف: آموزش فرآیندی مستمر و پویاست. آسیب شناسی برنامه های آموزشی هر رشته می تواند در شناسایی مشكلات و موانع و ارایه راهبردهای عملیاتی برای مرتفع كردن آن‌ها كمك كننده باشد مطالعه حاضر با هدف تعیین عوامل آسیب رساننده در آموزش درس “بررسی وضعیت سلامت” دوره كارشناسی پرستاری انجام شده است.
روش بررسی: این پژوهش یك مطالعه كیفی با روش آنالیز محتوی است . تجارب 17 نفر شامل 14 دانشجوی كارشناسی و 3 نفر از مربیان پرستاری دانشكده پرستاری بقیه اله (عج) به روش نمونه گیری مبتنی بر هدف انتخاب شدند و داده ها با مصاحبه نیمه ساختار چهره به چهره و گروه متمركز جمع آوری گردید. محتوی مصاحبه ها نسخه برداری و با روش تحلیل محتوی، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.
یافته ها: عوامل آسیب رسان در ارایه درس “بررسی وضعیت سلامت” در زمینه های برنامه ریزی آموزشی، محیط، مربی پرستاری و ارزشیابی می باشد. مشكلات جانبی نظیر عدم به كارگیری توانمندی های آموزشی كسب شده در محیط واقعی (محیط های درمانی) و ابهام در شرح وظایف پرستاران از جمله عوامل آسیب رسان دیگر می باشند.
نتیجه گیری كلی: با توجه به یافته ها، به منظور كاربردی نمودن آموخته های درس “بررسی وضعیت سلامت”، بایستی به طور همزمان نگاهی جامع به وظایف پرستاران در محیط های درمانی داشت و همچنین با تقویت نظام آموزشی فعلی و تداوم آموزش مربیان و پرستاران بالینی علاوه بر تقویت امكانات به كارگیری آموخته ها مشكلات را به حداقل ممكن رساند.

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید