مقاله ارزیابی شهردار یالکترونیکی اصفهان در word

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید

 مقاله ارزیابی شهردار یالکترونیکی اصفهان در word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارزیابی شهردار یالکترونیکی اصفهان در word  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارزیابی شهردار یالکترونیکی اصفهان در word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارزیابی شهردار یالکترونیکی اصفهان در word :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: دومین کنفرانس بین المللی شهرداری الکترونیکی

تعداد صفحات: 7

نویسنده(ها):

امیر فرمانبر – کارشناس ارشد مهندسی فناور یاطلاعات
حمید حاج سید جوادی –
همایون یزدان پناه –

چکیده:

وقتی که فناوری اطلاعات را به عنوان یکی از فناوری های برتر معرفی می کنیم، انتظار داریم که در همه عرصه ها بتوانیم کارها را به وسیله این فناوری دقیق تر، سریع تر، آسا نتر و ایمن تر انجام دهیم. امروزه، شهرها، مظهر شلوغی و ترافیک سنگین هستند که باید با استفاده از فناوری اطلاعات در شهردار یها، مشکل عرضه بسیاری از خدمات شهری را حل کنیم. ارائه خدمات شهری باید به نوعی باشد که شهروندان بتوانند در کمترین زمان با بهترین کیفیت از آنها بهره ببرند که این امر با توجه به مشکلات مطرح در شهرها، تنها با وسایل ارتباطی نوین و با بهره گیری از دانش های نوین میسر می شود.
به همین دلیل در این مقاله به ارزیابی شهرداری الکترونیکی اصفهان – به عنوان یکی از مهم ترین کلان شهرهای کشور – می پردازیم و در پایان با توجه به نتایج ارزیابی برخی از راهکارهای پیشنهادی برای بهتر شدن شاخص های فناوری اطلاعات در این شهرداری را بیان می کنیم.

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید